Gra pięć sekund

Dodane przez: Dawid Pachowicz Data: poniedziałek, marca 25, 2019 Komentarz: 0 Polubień: 799

Szukasz gry na różne okazje, czy to urodziny dziecka, impreza, jeśli tak to zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym tekstem ;)

GRA TOWARZYSKA 5 SEKUND
,,Szybko myślisz, szybko mówisz''

Lubisz grę, w której poziom adrenaliny jest na najwyższym poziomie? Jeśli tak- to ta gra jest skierowana dla Ciebie. Pomyśl-masz tylko pięć sekund na odpowiedź, w której to udzielasz odpowiedzi na trzy pytania. Motto gry ,,Szybko myślisz, szybko mówisz" się w tym sprawdza. Przecież mając tylko pięć sekund można udzielić takie głupie, a za razem śmieszne odpowiedzi, że wszyscy gracze ,,położą" się na ziemi ze śmiechu.

Czym w ogóle jest ta gra?
Gra łączy ze sobą elementy gry karcianej, planszowej oraz towarzyskiej. Jest bardzo emocjonująca- nie dla ludzi o słabych nerwach. Dla dzieci i dorosłych. Trenujemy przy niej refleks oraz podzielność uwagi, ponieważ gracze mają tylko pięć sekund.

Podstawowe zasady tej gry...
-Gra przeznaczona dla dzieci powyżej ośmiu lat
-Nieograniczony czas rozgrywki
-Najlepiej, gdy jednocześnie w grę gra od 3-6 osób
-Najważniejsze to dobry humor, ponieważ bez niego żadna gra nie będzie zabawą :D

To w końcu jak się gra w tą grę ?
Gra ,,5 sekund" jest grą nadzwyczaj prostą, więc doskonale sprawdzi się na urodzinach dziecka, czy też imprezie dorosłych.

Przebieg gry:
-Należy rozstawić planszę, rozdać pionki i przygotować karty z pytaniami (najlepiej ułożyć je tak, by były zakryte).               Gracze powinni ustawić swoje pionki na polu startowym.

-Grę może rozpocząć najmłodszy gracz lub inna osoba (w zależności od ustaleń).

-Gracz sąsiadujący odczytuje pytanie i gdy tylko kończy je czytać uruchamia czasomierz, który odmierza 5 sekund.

-Gracz, który odpowiada na pytanie, ma dokładnie 5 sekund na odpowiedź, w przeciwnym razie traci kolejkę.

-W grze są dostępne również karty „Następny” oraz „Zmiana”, które pozwalają przekazać aktualne pytanie innemu graczowi lub zmienić je.

-Wygrywa ten z graczy, który dotrze pionkiem do mety. Poprawna odpowiedź umożliwia przesunięcie pionka o pole w kierunku mety.

Grę można zakupić na naszej stronie z linku poniżej :D

http://www.zabawkowelove.pl/zabawki/1030-gra-towarzyska-5-sekund-szybko-myslisz-szybko-mowisz-5900511007978.html?search_query=5+sekund&results=43

Komentarze

Zostaw swój komentarz